SKI-KLUB HK

SKI-KLUB Hradec Králové

Lyžařská a snowboardová škola

Naše nabídka

Nabízíme výuku sjezdového lyžování a snowboardu pro Vaše děti formou šesti jednodenních sobotních výcvikových kurzů v lednových a únorových termínech

• S dopravou z Hradce Králové do střediska autobusy zajištěnými SKI-Klubem
  • Zvýhodněné ceny permanentek pro účastníky kurzu
  • Po dohodě individuální výuku dospělých
  • Poradenskou činnost v oblasti výběru výzbroje, výstroje, servisu

Pro koho

Výuka je určena začátečníkům i pokročilým lyžařům a snowboardistům - dětem ve věku od 4 do 18 let.

Termíny kurzů

6 jednodenních výcvikových kurzů probíhá vždy v sobotu v následujících lednových a únorových termínech:

leden 2024   -   6.    13.    20.    27.   - soboty

únor 2024    -    3.     10.   - soboty

Kde probíhá výuka

K výcviku využíváme SKI AREÁL Olešnice v Orlických horách vzdálený 70 minut jízdy od Hradce Králové.

Areál disponuje

• 4 širokými, přehlednými a bezpečnými sjezdovými tratěmi o délce až 550 m
  • Pravidelnou úpravou a umělým zasněžováním sjezdovek
  • Dvěma hlavními vleky: kotvou s délkou 500 m a pomou s délkou 400 m
  • Dětskou pomou s délkou 150 m
  • Hřišťátkem s dětským provazovým vlekem pro úplné začátečníky
  • Centrálně umístěným skibarem s možností posezení a občerstvení v krytých temperovaných prostorách
  • Toaletami

Jak se přihlásit

Jde to jednoduše

1) Přečtěte si podmínky Lyžařské a snowboardové školy a pokyny k zaplacení na těchto stránkách

2) Stáhněte si   přihlášku ve formátu MS Word. (Klikněte na odkaz, vyberte Uložit a uložte na Vámi zvolené místo na Vašem počítači).

Po uložení na disk přihlášku otevřte, vyplňte a znovu uložte.

Vyplněnou přihlášku můžete poslat elektronicky e-mailem na adresu:

prihlaska(zavináč)skiklubhk.cz

nebo po jejím vytisknutí poštou na adresu:

Ing. Jan Kolomazník
Strážovská 744/32
153 00 Praha 5 – Radotín

Přihlášku doporučujeme zaslat co nejdříve. Z důvodu kontroly platných přihlášek požadujeme provést úhradu poplatku přibližně do týdne po našem potvrzení zprávou sms nebo emailem o přijetí přihlášky (individuálně lze dohodnout jiný termín či platbu v hotovosti oproti účetnímu dokladu).

Máte-li jakýkoliv problém nebo dotaz ohledně editace, stažení či práce s přihláškou, napište na e-mail webmasterovi, pokusí se Vám pomoci v co nejkratší době.

Skupina Skiklubhk.cz na Facebooku Facebook Skiklubhk.cz PARTNEREM PROJEKTU JE MĚSTO HRADEC KRÁLOVÉ Kontakt