SKI-KLUB HK

SKI-KLUB Hradec Králové

Lyžařská a snowboardová škola

O nás

Lyžařská škola SKI-KLUBU Hradec Králové je lyžařskou školou s mnohaletou tradicí a kontinuitou. V roce 2024 se uskuteční její 49. ročník.

Lyžařská škola pro Vás připravuje výuku sjezdového lyžování a snowboardu pro Vaše děti formou šesti jednodenních sobotních kurzů v lednových a únorových termínech. Celodenní výuku včetně dopravy nabízíme za velmi atraktivní ceny. Výuka je určena začátečníkům i pokročilým lyžařům a snowboardistům. Výcvik probíhá skupinově, přičemž děti jsou rozděleny podle výkonnosti a věku do družstev po 6 - 10.

Výcvik je zajišťován teamem 20-ti kvalifikovaných cvičitelů a instruktorů lyžování. Z řad cvičitelů je zajištěna i případná lékařská péče.

Družstvům nejmenších dětí (tzv. "školce" = děti ve věku od 4 do 7 let) se věnují cvičitelé minimálně po dvou, zpočátku výcvik probíhá za osobní účasti rodičů, po zvládnutí jízdy na vlecích již pouze za rodičovského “servisu”.

K výcviku využíváme vleků v lyžařských areálech v Olešnici v Orlických horách (případně v areálu Košťálka v Jánských Lázních). Obě střediska disponují svahy vhodnými pro výcvik začátečníků i pokročilejších lyžařů. Areály v Olešnici disponují sněhovými děly na výrobu technického sněhu.

Pro výcvik úplných začátečníků využíváme dětské vleky. Po zvládnutí základů lyžování a jízdy na vlecích i tito začínající lyžaři přecházejí s výcvikem na svah s velkými vleky.

Doporučujeme shlédnutí fotoalb z posledních ročníků Lyžařské a snowboardové školy na těchto webových stránkách, kde získáte pohled na nás, na lyžařský areál i na výcvik v Lyžařské škole, školce a škole snowboardu.

Kontakt

Podrobné informace včetně přihlášky Vám poskytneme na těchto webových stránkách, případně (po telefonické domluvě) na adrese:

SKI-Klub Hradec Králové
Ing. Jan Kolomazník
Hannova 742/6
503 11 Hradec Králové.

Tel: +420 720 043 541, +420 604 781 861, +420 776 888 651
E-mail: info(zavináč)skiklubhk.cz

Cvičitelé - 2020

Skupina Skiklubhk.cz na Facebooku Facebook Skiklubhk.cz PARTNEREM PROJEKTU JE MĚSTO HRADEC KRÁLOVÉ Kontakt